Hisar Tuğla

İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda

HİSAR TOPRAK SANAYİ  VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1988 yılında adi ortaklık olarak kurulan firmamız, kurumsal gelişim sürecinin sonucu olarak 1994 yılında ticari yapısında değişikliğe giderek Limited Şirket statüsüne geçmiştir.
1980 yılından günümüze kadar sahip olduğu sektörde ki deneyimlerini kalitesiyle müşterilerine aktarmayı ilke edinmiş olan firmamız, 2012 yılı içerisinde, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına sunmuş olduğu Teknoloji Yenileme ve Üretim Kapasitesi Artırma Projesi ile makine ekipman teknolojisini yenilemiş ve kurumsal gelişimini artırarak sürdürmeye devam etmiştir.
Firmamız, yıllık 20 milyon adet üretim kapasitesi ve zengin ürün çeşitliliğiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Her yıl kapasite ve kaliteyi artırmak için yatırım yapan firmamız, hammadde ihtiyacını kendi maden yataklarından temin etmektedir.
Tuğla satışlarımızın, %40 ı İstanbul bölgesine, %40 ı Batı Karadeniz (Kastamonu, Karabük), % 20 si ise Doğu Karadeniz Bölgesine yapılmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli bir şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirmek.
Sistemimizde kurmuş olduğumuz Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
İlgili standartlara, yasal yönetmeliklere ve müşteri taleplerine uygun kalitede ürün üretmek.
Toprak Sanayinde, üretim kalitemiz, hizmetimiz ile aranılan ve güvenilen firma olmak.
Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön